Náš tým

Zuzka_Machacova_Chlanova

Bc. Zuzana M. Chlaňová, DiS. et DiS.

(lektorka, autorka a metodička výukového programu)

Jmenuji se Zuzka, jsem autorkou výukového programu První pomoc do školky, zdravotnická záchranářka, lektorka dětského plavání, asistentka programu Začít spolu a hlavně pedagožka s mnohaletou praxí.  Myslím si, že naučit a předat, je víc, než koupit si a vlastnit a proto jsem součástí tohoto výukového programu a šířím hodnoty pomoci a lidského života dál mezi děti. Nikdy nevíte, kdy Vám třeba Vaše děti poskytnou první pomoc?!

mgr_nikola_damková

Mgr. Nikola Krejčová

(odborný konzultant, předškolní pedagog)

V projektu působím jako konzultant obsahu po stránce předškolní pedagogiky. S předškoláčky pracuji přes deset let a působila jsem v různých mateřských školách různého typu a zaměření, včetně lesních. Na projektu oceňuji, že se děti seznámí s reálnými krizovými situacemi prostřednictvím zkušených lektorů (zdravotníků) a také, že se naučí situaci řešit. Je fajn, mít vedle sebe parťáky, kteří vědí, co dělat 🙂

mgr_petra_levakova

Mgr. Petra Leváková

(hlas dispečera tísňové linky, odborná
konzultantka, dispečerka ZZS středočeského kraje)

Pomáhám v projektu jako konzultant hovorů na tísňovou linku. Pracuji na dispečinku ZZS středočeského kraje a mezi mé záliby patří přátelé, příroda a poznávání nových věcí. Myslím si, že je důležité pracovat i s nejmenšími v oblasti 1. pomoci a v situacích, kdy mohou zachránit život. A proto má pro mě projekt velký smysl.

jakub_jonas

Jakub Jonáš

(Marketingový a PR specialista)

Pomáhám projekt správně nasměrovat v oblasti marketingu a PR. Sám jezdím na dětské tábory a s dětmi pracuji už několik let. Tento projekt mi dává obrovský smysl a velmi rád ho podpořím, protože si myslím, že dnešní školkové děti, jsou velmi podceňování, v tom, kolik toho dokážou.

Bc. Michaela Metelková

(odborný konzultant, hlas dispečera tísňové linky)

Jmenuji se Míša, pomáhám v projektu s přípravou a nahráváním tísňových hovorů. Pracovala jsem jako dispečer tísňové linky zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy a jsem zdravotnická záchranářka. Tento projekt se mi moc líbí a výukový program mi dává smysl, protože učí děti řešit situace způsobem, který jsou ve svém nízkém věku schopné zvládnout. 

Denisza Berta

(odborný konzultant, psycholog)

Jmenuji se Denisza Berta, jsem psycholog a v rámci výukového programu jsem byla konzultantkou obsahu a způsobu práce s daným tématem.